شرایط مهاجرت به فرانسه

کشور فرانسه یکی از پهن آور ترین مناطق قاره اروپا می باشد.پاریس پایتخت فرانسه یکی از بزرگ ترین شهرهای فرانسه میباشد که دارای بیشترین جمعیت است و معماری بسیار زیبایی دارد.این شهر بدلیل آثار معماری بیشمار وفرهنگ زیبایش جزو مقاصد اول گردشگرد توریستها می باشد.
این کشور بدلیل داشتن بازار با ثبات در زمینه خرید ملک بسیار شهرت دارد.شهر هایی مثل پاریس ضمینه مناسبی برای سرمایه گذاری وخرید و فروش ملک دارد.در حال حاظر بیش از هر زمان دیگری قیمت ملک ونرخ بهره کاهش یافته پس بهترین زمان برای سرمایه گذاری می باشد.دولت فرانسه درحال بروز رسانی و نوآوری جهت تقویت فعالیتهای اقتصادی میباشد و این کشور بوجه قابل توجهی در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهند تا بتوانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند. این کشور دارای فرود گاههای بین المللی و شبکه قطارهای سریع السیر و جاده های خوب است واین بدان معنیست که شما میتوانید به راحتی و در اسرع وقت به شهر مورد نظر خود برسید.نکته قابل توجه در مورد فرانسه آب و هوای آن است که شمال این کشور از نظر آب و هوا مشابه انگلستان است و از طرفی برخی مناطق مانند پرووانس در جنوب کشور فرانسه در طول سال 300 روز آفتابیست.
اگر تصمیم به مهاجرت به فرانسه را دارید حتما زبان این کشور را بسرعت بیاموزید.زیرا مردم این کشور ارزش زیادی برای زبان خود دارند از این سو کسانی که به زبان این مردم اهمیت دهند از دید مردم محترم شمرده می شوند.
کشور فرانسه مساحتی حدود 643 کیلومتر و 67 میلیون نفر جمعیت دارد.اسپانیا، لوکزامبورک، ایتالیا، بلژیک، آلمان و سوییس از همسایگان این کشور بشمار می آیند. این کشور از نظر بزرگی و مساحت چهل و سومین کشور دنیا می باشد.
فرانسه صنایع رو به رونقی دارد که در زمینه کشتی سازی ، کشاورزی، عطر، مواد غذایی، خودرو سازی و همچنین معماری فعالیت میکند.همچنین این کشور دارای نظام پیشرفته سلامت و آموزش و پرورش است و با توجه به بالا رفتن سطح زندگی و امکانات در این کشور امید به زندگی نیز افزایش یافته.